NYFW 2017 m. Pavasario tvarkaraštis: „Show-by-Show“ savaitės suskirstymas

O, mėgautis NYFW skaitmeniniame amžiuje! Kadaise užsimezgęs reikalas, skirtas tik tiems pramonės žmonėms, kas du metus vykstantis naujų kolekcijų paradas tapo žiūrovų sportu per pastaruosius maždaug šešerius metus - septynias stiliaus kupinas dienas, kurias kiekvienas gali stebėti internete. Taigi ką daryti, jei neturite bilieto? Vaizdas dažnai yra kur kas geresnis per išmanųjį telefoną.

Beje, tai padeda, jei tiksliai žinai, kur ieškoti. Supaprastinkite savo šou sekimą naudodamiesi toliau pateiktu išsamiu tvarkaraščiu, įskaitant kiekvieno prekės ženklo oficialią socialinę rankeną ir tiesioginio srauto informaciją, ir atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: Aleksandro Wango kilimo ir tūpimo take tikrai nutiks kažkas įdomaus 90-ųjų supermodeliai ir stulpų striptizo šokėjai praeities pristatymuose); Tuo tarpu Tommy Hilfiger sukūrė pilną karnavalą Niujorko South Street Seaport 16 prieplaukoje kartu su savo būsima kolekcija. Nepamirškime apie Marcą Jacobsą ketvirtadienio vakarą! Žinomas dėl didelių garsenybių kamečių (Lady Gaga, kas nors?) Ir neįtikėtinų rinkinių, jis visada yra savaitės garsiausias įvykis.



Ar atidarytas jūsų „Google“ kalendorius? Gerai. Slinkite žemyn ir pradėkite žymėti datas (ir pažymėkite šį puslapį - atnaujinsime visą savaitę, kai atsiras naujos informacijos).



TREČIADIENIS 9/7

9.00–10.00 Nuo penkių iki septynių (Chriselle Lim perims @cinqaseptnyc ir „Snapchat @cinqaseptnyc“, taip pat savo prekės ženklo socialiniuose kanaluose): pristatymas

9.00–11.00 Į jį (@ prie jo): pristatymas



9.00–12.00 val Jeffrey Dodd (@jeffreydodd): pristatymas

Pradžia 10 val Misha Nonoo (@mishanonoo): tiesioginis „Snapchat“ su „Refinery29.com“ tinklaraštis

9.00–18.00 val Alejandra Alonso Rojas (@alejandraalonsorojas): pristatymas



10.00–11.30 val Rachel Comey (@rachelcomey): Rodyti

10.00–16.00 val VISVIM (@visvim_official): pristatymas

10:30 - 12:00 Claudia Li (@claudia_li_official, taip pat peržiūrėkite „Polyvore“ socialinius kanalus - Claudia perims savo reklamą ir reklamuos savo elektroninę komerciją): pristatymas

11.00–13.00 val „Sachin & Babi“ (prekės ženklas turės ypatingą „Ballet Beautiful“ šokėjų pasirodymą, patikrinkite veiksmą @sachinandbabi): pristatymas

13:00 val Parsons MFA paroda Made NYFW (@parsonsfashionmfa ir tiesioginį srautą galite rasti čia): Rodyti

13.00–15.00 val Kaelenas (@kaelennyc): pristatymas

14.00–16.00 M. Martinas (@mmartin_official): pristatymas

15:00 val „Yeezy“ 4 sezonasseason4.tidal.com) : Rodyti

15:30 - 16:30 Sekminių (@whit_ny): pristatymas

5:00 VAKARO R13 (@ r13denim): Rodyti

17.00–19.00 val Frances Valentine (@fvalentineny ir stebėkite įvykio žymą „#HeadOverHeels“): pristatymas

18.00–19.00 val ĄŽUOLAS (@ oaknyc): pristatymas

20:00 val „VFiles“ (@vfiles ir tiesioginį srautą galima rasti čia): Rodyti

KETVIRTADIENIS 9/8

8.30–12.30 val Donald J Pliner (@donaldjpliner): pristatymas

9:00 RYTO Nikolajus K (@nicholaskstudio): Rodyti

10.00–11.00 val Charlesas Youssefas (@charlesyoussef): pristatymas

10:00 val „Noor“ vidurdienis (@noonbynoor, sekite jų „Snapchat“: noonbynoor): Rodyti

10.00–11.00 val Ohlinas / D (@ohlinofficial): pristatymas

10.00–18.00 val Tomas Maieris (@tomasmaier): peržiūra

11.00–12.00 val „Brock Collection“ (@brockcollection): Rodyti

12.00–13.00 val Vėjo padarai (@creaturesofthewind): Rodyti

12:30 val „Supima“ (buvusi „Mis Visata“ Olivia Culpo bus NYFW vedėja @supima_cotton): Rodyti

13.00–15.00 val Namas Alkire (@hausalkire): pristatymas

13.00–15.00 val Timo Weilandas (@timoweiland): pristatymas

14.00–15.00 val Hellessy (@hellessy): Rodyti

14.00–15.00 val Orla Kiely (@orlakiely): pristatymas

14.00-15.30 val PH5 (@ ph5official): pristatymas

15:00 val Nevienodas (@unqual): Rodyti

15.00–16.00 Marissa Webb (@marissawebbnyc): Rodyti

15.00–17.00 val Helen Yarmark (@helen_yarmark): pristatymas

16:00 val Patogumo padarai (@creaturesofcomfort): Rodyti

17.00–18.00 val Josie Natori (@natoricompany): pristatymas

17:30 - 18:30 Ulla Johnson (@ullajohnson): pristatymas

18:00 val Cynthia Rowley (@cynthia_rowley): Rodyti

18:00 val Adamas Selmanas (@adamselman): Rodyti

19.00–20.00 val Thakoon (@thakoonny): Rodyti

20:00 - 21:00 Phelanas (@phelanofficial): KTT veikimas

PENKTADIENIS 9/9

9.00–11.00 Naujas (@novisnyc): pristatymas

madonos dukra

9.00–13.00 val Jil Haber (@ jillhaber): pristatymas

9:30 - 10:30 CG (@cgstudionyc): Rodyti

10:30 val Australijos mados etiketės (@ausfashionlabels): pristatymas

11.00–7.00 val Rubinas Singeris (@rubinsinger): pristatymas

11:00 val Yigal Azrouel (@yigalazrouel): Rodyti

11:30 val RĖMAS (@frame): pristatymas

11:30 val „Club Monaco“ (@clubmonaco): pristatymas

12:00 Kate Spade Niujorkas (@katespadeny): pristatymas

12:00 Dailidė (@zimmermann ir „livestream“ rasite čia): Rodyti

12.00–13.00 val Tanya Taylor (@tanyataylor): pristatymas

13:00 val Jasonas Wu (@jasonwu): pristatymas

14:00 val Elie Top (@elietopofficial): pristatymas

14.00–15.00 val Plotas (@areanyc): pristatymas

14:00 val Milly (@milly): pristatymas

15:00 val Cushnie ir Ochs (@cushnieetochs): Rodyti

16:00 val Akris (@akrisofficial): Rodyti

5:00 VAKARO „Chromate“ (@ chromat): pristatymas

18:00 val Monse (@monsemaison): Rodyti

18:00 val Nicole Miller (checkout @nicolemillernyc užkulisių išvaizdą NYFW): Rodyti

19:00 val Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger): Rodyti

20:00 val Tadashi Shoji (@tadashishoji): Rodyti

21:00 Žemutiniai Rytai (@bajaeast): Rodyti

ŠEŠTADIENIS 9/10

9.00–10.00 Paulius Andrew (@paulandrew): pristatymas

10:00 val „Lacoste“ (sekite @lacoste arba patikrinkite juos „Periscope“ ir „Facebook Live“): Rodyti

10.00–11.30 val Autoportretas (@mrselfportrait): pristatymas

10.00–12.00 val Adamas Lippesas (@adamlippes): pesentacija

11:00 val Jill Stuart (sekite @jillstuart ir tiesioginį srautą galite rasti čia): Rodyti

12:00 „Eckhaus Latta“ (@eckhaus_latta ir sekite „Twitter“ naudodami #eckhauslatta): Rodyti

12:00 Rebecca Minkoff (būtinai patikrinkite @rebeccaminkoff ir jų tiesioginį srautą, nes devyniasdešimt procentų to, ką matote ant kilimo ir tūpimo tako, parduotuvėse bus galima įsigyti iškart!): Rodyti

13.00–14.00 val Ryan Roche (@ryanrocheny): pristatymas

14:00 val Aš (@ tibi): Rodyti

15:00 val Dion Lee (@_dion_lee_): Rodyti

330–1630 val Bananų respublika „žiūrėk dabar“ (@bananarepublic): pristatymas

16:00 val Christianas Siriano (@csiriano): Rodyti

5:00 VAKARO Jonathanas Simkhai (@jonathansimkhai ir tiesioginį srautą galima rasti čia): Rodyti

18:00 val „Detacher“ (@adetacher): Rodyti

19:00 val Autsaiderių grupė (@bandofoutsiders_la): šou / vyrų ir moterų

19.00–20.30 val Simonas Milleris (Sekite jų instagramu užkulisius, kurdami Niujorko mados savaitės pristatymą kartu su Simono Millerio bendraautoriais, Chelsea Hansford ir Daniel Corrigan): pristatymas

21:00 Aleksandras Vangas (@alexanderwangny ir tiesioginis srautas pasiekiami čia): Rodyti

SEKMADIENIS 11/11

10:00 val Viktorija Beckham (@viktoriabeckham): Rodyti

12:00 Imtis (@tomenyc): Rodyti

13:00 val Oro gaubtas (@hoodbyair): Rodyti

13.00–15.00 val., Veronica Beard (@veronicabeard): pristatymas

14:00, Erin Fetherston (sekite @erinfetherston ir tiesioginį srautą, kurį galite rasti čia): Rodyti

14:00 val Siesas Marjanas (@siesmarjan): Rodyti

14:30 - 15:30 J.Crew (@jcrew): pristatymas

15:00 val Tracy Reese (sekite savo instagram / twitter / ir Facebook puslapyje): sodo vakarėlio pristatymas

16:00 val Jenny Packham (užkulisius jų instagrame ir „Facebook“ puslapyje): Rodyti

16:00 val Čigonų sportas (@gypsysport): Rodyti

16.00–18.00 val Škotas ir soda (sekite @ scotch_official ir tiesioginį srautą, kurį galite rasti čia):

5:00 VAKARO „Altuzarra“ (sekite @altuzarra ir tiesioginį srautą, kurį galite rasti čia arba čia): KTT šou

18:00 - 19:15 „Morgan Lane“ (@morgan_lane): pristatymas

19:00 val „Prabal Gurung“ (@prabalgurung ir žiūrėkite tiesioginį srautą čia):Rodyti

20:00 val Atidarymo ceremonija (@atidarymo ceremonija):Rodyti

12/12 PIRMADIENIS

9.00–18.00 val Sophie Hulme (@sophie_hulme): peržiūra

21:00 Eilutė (@therow): pristatymas

10:00 val Carolina Herrera (@houseofherrera ir tiesioginį srautą galima rasti čia): šou

10.00–18.00 val Lee Savage (@leesavage_nyc): pristatymas

11:00 val Jeremy Scottas (@itsjeremyscott ir tiesioginį srautą galite rasti čia): Rodyti

11.00–13.00 val Rosie Assoulin (@rousie_assoulin): pristatymas

12:00 Lela Rose (@lelarose): Rodyti

13:00 val Proenza Schouler (@proenzaschouler ir tiesioginis srautas pasiekiami čia): Rodyti

14.00–15.00 val Ji Oh (@jiohny): pristatymas

14:00 val Rosetta Getty (@rosettagetty): pristatymas

15:00 val 3.1 „Phillip Lim“ (@ 31philliplim): Rodyti

16:00 val Oskaras de la Renta (@oscardelarenta ir tiesioginį srautą galima rasti čia): Rodyti

5:00 VAKARO Thomas Browne'as (@ thombrowneny):

17.00–19.00 val.00PM Edie Parker (@edie_parker): pristatymas

18:00 val „Zero + Maria Cornejo“ (@zeromcornejo): Rodyti

19:00 val Zacas Posenas (@zacposen arba peržiūrėkite „Neiman Marcus“ tiesioginį laidos srautą „Facebook Live“): laida

19.00–22.00 val Kenzo (@): kokteilis ir peržiūra

20:00 val Rag & Bone (@ragandbone): Rodyti

21:00 - 22:00 DKNY (@dkny): Rodyti

ANTRADIENIS 9/13

Visą dieną - Haney (@HANEYOfficial): kolekcija bus paleista „Instagram“

21:00 Tory Burch (@toryburch): Rodyti

10:00 val Julianna Bass (@juliannabass): pristatymas

10.00–17.00 val Jil Sander Navy (@jilsandernavy): pristatymas

11:00 val Vera Wang (@verawanggang ir tiesioginis srautas pasiekiami čia): Rodyti

12:00 Rodarte (@rodarte): Rodyti

13:00 val Sally LaPointe (peržiūrėkite laidą, užkulisius, pirmuosius žvilgsnius ir užkulisinius interviu @sally_lapointe): Rodyti

14:00 val Dennisas Basso (sekite oficialų instagramą @dennisbassonyc ir patį Dennisą Basso @dennisbasso bei IMG tiesioginį srautą NYFW.com): Rodyti

14.00–16.00 Alisa ir Olivija (@aliceandolivia): pristatymas

14.00–16.00 Gabriela Hearst (Po to „@gabrielahearst“ ir „lookbook“ vaizdus bus galima rasti internete): pristatymas

15:00 val Graži mergina (@beaufillefashion): pristatymas

15:00 val Monique Lhuiller (@moniquelhuiller): Rodyti

16:00 val Pirmininkė Boni La Petite Robe (@lapetiterobemi): Rodyti

16:00 val Treneris (@ Coach ir tiesioginė transliacija pasiekiama coach.com): Rodyti

17.00–19.00 val Mansuras Gavrielis (@surgavriel): pristatymas

17.00–19.00 val Autorius Bonnie Young (@ by.bonnieyoung): pristatymas

17.00–19.30 val Nanette Lepore (@nanettelepore): pristatymas

18:00 val Rachel Antonoff (Betty ir Veronica)@bettyandveronica): pristatymas

19:00 val Brandonas Maxwellas (@brandonmaxwell ir kilimo ir tūpimo tako vaizdus bus galima rasti gettyimages.com): rodyti

20:00 val Narciso Rodriguezas (@narciso_rodriquez): Rodyti

TREČIADIENIS 9/14

9.00–18.00 val J. Mendel (@j_amžiausl): pristatymas

10:00 val Michaelas Korsas (@michaelkors): Rodyti

11:00 val Indėlis (@delpozo): Rodyti

11.00–13.00 val Kimora Lee Simmons (@kimoraleesimmons ir sekite Kimorą „Snapchat“: kleesimmons): pristatymas

12:00 Naeem Khan (@naeemkhannyc): Rodyti

12.00–13.30 val Brooks Brothers (@brooksbrothers): pristatymas

13:00 val Bibhu Mohapatra (@bibhumohapatra): Rodyti

14:00 val BOSAS (@Hugo Boss): Rodyti

14:30 - 16:30 Laquanas Smithas (laquan_smith): pristatymas

16:00 val Anna Sui (@officialannasui): Rodyti

16:30 Derekas Lamas (@dereklam): Rodyti

5:00 VAKARO Marchesa (@marchesafashion): Rodyti

17.00–19.00 val Adrienne Landau (@adriennelandau): pristatymas

17:30 - 19:30 Vėliavos stiebas (@ flagpole arba sekite „Snapchat“: flagpolenyc): pristatymas

18.00–19.30 val Teorija (@theory__): pristatymas

19:00 - 21:00 Alison Lou (@alisonlou arba sekite „Snapchat“: snapalisonlou): pristatymas

KETVIRTADIENIS 9/15

10.00–6.00 Calvin Klein (@Calvin Klein): pristatymas

14:00 Marc Jacobs (@Marc Jacobs): Rodyti